- Strzeleckie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. - https://swik.com.pl -

OFERTA PRACY – KIEROWNIK WYDZIAŁU KANALIZACYJNEGO

KIEROWNIK WYDZIAŁU KANALIZACYJNEGO

(Pełny etat)

Miejsce pracy: 47-100 Strzelce Opolskie ul. Mickiewicza 10, powiat: strzelecki, woj: opolskie.
Teren funkcjonowania Spółki: gminy Strzelce Opolskie i Jemielnica

Nazwa pracodawcy: Strzeleckie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Strzelcach Opolskich

Adres pracodawcy: 47-100 Strzelce Opolskie, powiat: strzelecki, woj: opolskie

Nazwa stanowiska: KIEROWNIK WYDZIAŁU KANALIZACYJNEGO

Zakres obowiązków:

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny, docelowo umowa o pracę bezterminowa

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40 (pełny etat)

Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 6500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Stawka miesięczna + dodatek za pełnienie funkcji kierowniczej

Data rozpoczęcia pracy: 01.06.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe techniczne (mgr inż.) na kierunku inżynierii środowiska lub inżynierii sanitarnej. Akceptowalne również wykształcenie wyższe techniczne w innym kierunku połączone z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku

Wymagane niezbędne dla kandydatów:

Wymagane pożądane dla kandydatów:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, życiorys (CV), kopie świadectw pracy, dokumentów poświadczających wykształcenie i posiadane uprawnienia, oświadczenie o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: osobiście, e-mail

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do 15 maja 2019 roku na adres: e-mail: swik@swik.com.pl z podaniem stanowiska lub pocztą na adres: Strzeleckie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o., ul. Mickiewicza 10, 47-100 Strzelce Opolskie.

Dodatkowych informacji udziela Pani Urszula Połukord pod nr tel. 77 461 27 08.

Kandydaci, którzy złożyli aplikację i spełnili wymagania formalne określone w niniejszym ogłoszeniu zostaną zakwalifikowani do II etapu – rozmowy kwalifikacyjnej, która zostanie przeprowadzona w drugiej połowie maja 2019 w siedzibie Spółki.