Odwiedzający

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Statystykla

Użytkowników:
2376
Artykułów:
104
Odsłon artykułów:
3373693

GALERIA VIII

 

 

    Rozpoczęcie robót w Jemielnicy.

 

    W połowie grudnia 2010r. rozpoczęto prace przy budowie sieci kanalizacji sanitarnej dla miejscowości Piotrówka i Gąsiorowice. Początkowy odcinek robót będzie wykonywany metodą przewiertu sterowanego, Podwykonawcą jest firma „REM-BUD” Sp. z o.o.

W grudniu został położony odcinek rurociągu tłocznego o długości około 740 metrów.

 

W styczniu 2011 roku wykonywany jest dalszy odcinek kanalizacji dla w/w miejscowości. Prace prowadzone są wzdłuż drogi numer 1855 O Jemielnica-Gąsiorowice.

 

Komora startowa dla rurociągu tłocznego wykonywanego na odcinku od istniejącej przepompowni ścieków w Jemielnicy do ulicy Szkolne.Komora startowa dla rurociągu tłocznego wykonywanego na odcinku od istniejącej przepompowni ścieków w Jemielnicy do ulicy Szkolne.

 

 

Urządzenie do wykonywania robót metodą przewiertu sterowanego oraz pracownicy „R em-Bud Sp. z o.o.Urządzenie do wykonywania robót metodą przewiertu sterowanego oraz pracownicy Rem-Bud Sp. z o.o.

 

 

Trasa rurociągu tłocznego w kierunku skrzyżowania Gąsiorowice – Piotrówka od przepompowni P1 w Jemielnicy.Trasa rurociągu tłocznego w kierunku skrzyżowania Gąsiorowice – Piotrówka od przepompowni P1 w Jemielnicy.

 

 

Inspektor Nadzoru Inwestorskiego - Michał Małek sprawdza jakość wykonanego zgrzewu.Inspektor Nadzoru Inwestorskiego - Michał Małek sprawdza jakość wykonanego zgrzewu.

 

 

Przedstawiciele Wykonawcy firmy „Energopol Trade Opole” Sp. z o.o. od lewej : Inżynier budowy - Wojciech Wolny, Kierownik budowy - Wojciech Szewczyk i oraz przedstawiciel Podwykonawcy - Piotr Syczyński.Przedstawiciele Wykonawcy firmy „Energopol Trade Opole” Sp. z o.o. od lewej : Inżynier budowy - Wojciech Wolny, Kierownik budowy - Wojciech Szewczyk i oraz przedstawiciel Podwykonawcy - Piotr Syczyński.