Na skróty...

STAN LICZNIKA

PRZETARGI

Internetowe Biuro Obsługi Klienta

Poszukujemy kandydatów do pracy:

OGŁOSZENIE 1:

Poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku:

Dyspozytor

Miejsce pracy: Gmina Strzelce Opolskie oraz Gmina Jemielnica

 Wymagania:

Zawód-doświadczenie zawodowe:  Dyspozytor w branży wodno - kanalizacyjnej.
Opis doświadczenia:                         Wiedza z zakresu eksploatacji sieci wodociągowej i kanalizacyjnej oraz z zakresu technologii oczyszczania ścieków. Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych.

Inne wymagania:                              Wykształcenie min. średnie. Prawo jazdy kat. B.

Zadania:

Monitorowanie zewnętrznych obiektów technologicznych infrastruktury wodociągowo- kanalizacyjnej oraz oczyszczalni ścieków. Koordynowanie brygad pracujących przy usuwaniu usterek i awarii na sieci wod-kan. Informowanie klientów Spółki o skutkach i przyczynach przerw w działaniu infrastruktury wod – kan.

Oferujemy:

Rodzaj zatrudnienia:                       Umowa o pracę.
Wymiar etatu:                                  W pełnym wymiarze.
Liczba godzin pracy w tygodniu:     40 godzin w systemie trzyzmianowym.

Kontakt:

Pracodawca:                                   Strzeleckie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
Sposób aplikowania:                      Bezpośrednio do pracodawcy.
Wymagane dokumenty:                  CV
Język składania aplikacji:              Polski.
Adres:                                             ul. Mickiewicza 10, 47-100 Strzelce Opolskie.
Osoba do kontaktu:                        Robert Banasz
Telefon:                                          77 461 27 08 w. 12

OGŁOSZENIE 2:

Monter / Operator wodociągowo - kanalizacyjny

 Wymagania:

Zawód-doświadczenie zawodowe:  Monter/Operator sieci i instalacji wodnych i kanalizacyjnych.
Opis doświadczenia:                         Monter/Operator sieci wodnych i kanalizacyjnych.
Inne wymagania:                              Wykształcenie minimum zawodowe. Prawo jazdy kat. B.

Zadania:

Montaż sieci i instalacji wodociągowych oraz kanalizacyjnych, obsługa stacji wodociągowych.

Oferujemy:

Liczba godzin pracy w tygodniu:     40 godzin.

Kontakt:

OGŁOSZENIE 3:

Operatora urządzeń kanalizacyjnych

Oczekiwania wobec kandydatów:

- mile widziane wykształcenie kierunkowe;

- Prawo jazdy kat. B, C;

- sumienność i dyspozycyjność;

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

- odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania;

- gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

- zatrudnienie na pełen etat wyłącznie na podstawie umowy o pracę;
- terminowo wypłacane wynagrodzenie;
- pakiet socjalny.

Kontakt:

Wymagane dokumenty:                  CV
Osoba do kontaktu:                        Robert Banasz
Telefon:                                          77 461 27 08 w. 12

SONDY, ANKIETY...     BIURO JRP    BIP